Design Rendelés- Angel City
Design Rendelés- Angel City
}Log In{
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
Hányan voltatok itt?
Indulás: 2006-08-10
     
Szavazás
Szavazz!
Milyen az oldal? ^_^

Nagyon klassz
Elmegy
Elég....sz*r
Töröld (úgyse fogom)
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
DesignRendelés
     
Szavazás
Lezárt szavazások
     
Itt Rendelj!
[48-29] [28-9] [8-1]

2008.11.30. 15:54 Idézet

Szia!

Nevem: Imóca

E-mail: [email protected]

Rendelnék egy DIZI-t.

Legyen bordó-fekete, és legyen rá írva, hogy ˝Imóca honlapja˝.

Email-ben elküldöm a képeket!

 

Köszi szépen!!!




Szia!
Designod hamarosan elkészül és küldöm mailben!
Gothica


2008.11.27. 15:21 Idézet

Kihagytam vmi fontosat a mérete olyasmi legyen mint a te fejléced és háttered. Mindent színt kedvelek de főként a barna,fekete,vajszín,fehér,keki szóval a föld színei=)Ezért biztam rád ,a képeket viszont azért mert biztos találsz olyan képet jloról amit ki is tudsz vágni:) és még vmi kód:Gothica~Design

Üdv:Bibbyke



Szia!
Örülök, hogy írsz! Örömmel elkészítem a designod és köszönöm, hogy javítottad a rendelésed úgy, h nem is szóltam!
A rendelésed a kóddal együtt elfogadva!
Gothica


2008.11.27. 15:14 Idézet

Szia ,boccsi h megint írok.:)Bibbyke vagyok és már kértem tőled egyszer fejlécet,elválalnád most is?Az oldalam mást témát vesz fel ujratelepítették a gépemet és a képszerkesztő progit már nem szeretném letölteni,stb. Szoval az oldalamnak a témája jennifer lopezlenne és ehhez kén egy fejléc meg egy háttér.A színe mind1 rád bízom,csak a fejlécre legyen rá írva h bibbyke oldala
és amugy a képeet is rád bizom=)rem örömmel megcsin.

Név:Bibbyke

E-mail:[email protected]

honlap:www.gportal.hu/bibbyke

Előre is kössz.


2008.11.19. 18:41 Idézet

Szia!Szeretnék dizit rendelni!
Oldalam: www.personal.vilaga.hu (hamarosan kinyit új dizivel)
Fajta:Egyéni,de valami punkos legyen
Design szín:Fekete,zöld
Fejléc magassága:350
Fejléc szélessége:620
Email (ide küldd) :[email protected]



Szia!
Rendelésed nem fogadom el, mert nem olvastad el az 'Így kérj"' modult...sajnálom, de ez nem így működik.
Gothica


2008.10.29. 13:17 Idézet

Hali.

Szeretnék design-t kérni.

oldalam: marilynmanson.lapunk.hu

fajta: Marilyn Mansonos

design szín: fekete-pioros (amilyen az oldalam).

ekőre is köszi szépen.

[email protected]




Szia!
Designod hamarosan elkészül!
Gothica


2008.10.28. 20:01 Idézet

Szija!!! Kéne nekem egy fejléc gportálra amin Fekete Dávid és Szecsődi Károly van és jó lenne egy welcome tábla is! A szine mind1 rád bízom az oldim címe: www.mylittlewebsite.gportal.hu E-mail: [email protected] MSN: [email protected] Előre is köszi!!! Szandy 



Szia!
Designod hamarosan elkészül!
Gothica


2008.10.16. 18:12 Idézet

Köszönöm szépen!!!

Imóca


2008.10.13. 18:26 Idézet

Szioo!!

Gyorsan készítenél nekem egy fejlécet, mert ma kellet volna szerkesztenem és nem volt elentve fejléc!

Sötétkék legyen tele szinecskékkel, és írd rá hogy imoca.mlap.hu

e-mail-ben elküldöm a képet.

Imóca



Szia!
Elkészült a fejléc, remélem tetszik!
Gothica


2008.10.09. 17:34 Idézet

Szia Nadon Kicsiajibana!

Csinálj nekem kérlek egy GoLitát és küldd el nekem mailben: Köszi Angel



Szia NaonBaka Cuclifici!
Meglesz!
Gothica


2008.08.12. 16:58 Idézet

Szia Imóca vagyok!

Egy kicsit NAGY!

Meg tudod úgy csinálni a fejlécet hogy 950px (képpont) széles és

120px (képpont) magas legyen?

Azt meg köszönném!!!




Szia!Természetesen elkészítem kisebben!
Gothica

 


2008.08.02. 15:05 Idézet

Imóca weblapom: www.kukk.lapunk.hu



Kedves Imóca!
Rendelésed egy héten belül elkészül!
Gothica

 


2008.08.02. 14:59 Idézet

Ja és ha még kérhetek tőled:

Fejlécet, visszavárlak, regisztrálj, háttér képet, és dizit.(kisállatkásat) azelőző üzit én küldtem. És ne lopj táblát is.

KÖCC: Imóca


2008.08.02. 14:49 Idézet

Tök jó az oldalad!

Apropó...

Szeretnék rendelni tőled egy NE LOPJ TÁBLÁT.

Kis állatok legyenek rajta.

Webem még nincs kész, sőtt csak most szerkesztem.

Email-om: [email protected]

 

Köszike: Imóca


2008.07.05. 14:37 Idézet

Szia!Szeretnék rendelni egy dizit!Világoskék legyen,és egy: ne lopj,regizz,köszi,fejléc,háttér tábla legyen benne.

Köszi,hogyha megcsinálod^^

oldalam: www.gportal.hu/naruto-ever

e-mailem: [email protected]

nevem: Any-Chan

 

Köszi^^: Any-Chan



Szia Any-chan!
Dizid  hamarosan kész, a képeket kitöröltem, hogy ne húzzák szét az oldalt!
Gothica

 


2008.07.03. 12:33 Idézet

 


2008.06.25. 12:41 Idézet

szar az oldal én jobbakat csinálok hahahaha


2008.06.20. 12:23 Idézet

Szia a button nem olyan ha rákattintasz akkor az oldal jön be Mert ha erre kattintok bejön: SEMMI!


2008.06.20. 12:21 Idézet


2008.06.15. 16:31 Idézet

Szia! Én Flwer (Kriszty) írtam az előző levelet! Csinálnál nekem akkor buttonokat ugyanalra az oldalra? Legyen rajta az írva hogy ,, Klikk és nevelj dollzt"
Nem baj ha nem tudod mindet megcsinálni! És kérlek ezeket a www.dollzz-nevelde.gportal.hu wendégkönyvébe tedd ne az e-mailomra küld! Kösszi!!!!!!!!!!



Szia!!!Rendelésed egy héten belül kész lesz!
Gothica

 


2008.06.13. 12:22 Idézet

Szia te tudts buttont csinálni ha igen csinálsz 1et válaszzolj és kérhetek??



Szia!Természetesen kérhetsz...és készítek is...mármint..ha erre gondoltál a....hozzászólásodban...de csak olyan buttont tudok csinálni ami nem animált!
Gothica

 


[48-29] [28-9] [8-1]

     

Webmiss: Gothica
Site name: Angel City
Indulás:2008. 04. 13.
Téma: Design Rendelés

Design by:Gothica
Tárhely: G-Portál

Menü
     
Toilokdo : Jeux gratuits - cadeaux sans tirage au sort !
Chat

     
Button Cserék- (ha ide szeretnél kerülni, írj a vk-ba!



farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA